Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Aktualitet

Operacioni antidrogë në Vlorë/ Zbardhen emrat e policëve të përfshirë...nga shef Komisariati te efektiv patrulle

14 Dhjetor 2020, 13:26| Përditesimi: 14 Dhjetor 2020, 15:25

Report Tv ka zbardhur emrat e policëve të arrestuar apo pezulluar nga puna pas operacionin antidrogë të zhvilluar ditën e sotme nga Policia e Vlorës, pas 6 muajsh hetime.

Arjan Tase shef i komisariatit Himarë, pezullim nga detyra dhe 'detyrim paraqitje'
David Fakaj, polic i patrullës së Përgjithshme, 'arrest me burg'
Artur Veshaj, shef i krimeve në Himarë, 'detyrim paraqitje'
Ilir Kadena, inspektor krimesh në Himarë, detyrim paraqitje'
Alem Llanaj, punonjës policie në Himarë, 'detyrim paraqitje'
I.J, punonjës policie i shpallur në kërkim, 'arrest me burg', në kërkim

B.K.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?