Programacion

E Hënë
10
Janar
E Martë
11
Janar
E Mërkurë
12
Janar
E Enjte
13
Janar
E Premte
14
Janar
E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
Politikë

VIDEOLAJM/ Në Vlorë për të festuar Ditën e Pavarësisë, vajzat dhe gratë e Kosovës ‘rrethojnë’ Ramën dhe kërkojnë fotografi

28 Nëntor 2021, 13:37| Përditesimi: 28 Nëntor 2021, 14:17

Shqiptarë nga trevat e Shqipërisë, kryesisht nga Kosova kanë qenë të pranishëm mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku u mbajt edhe ceremonia e ngritjes së flamurit.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, ku duket i rrethuar nga vajza dhe gra të buzëqeshura nga Kosova të cilat kërkojnë të bëjnë një fotografi me të.

“Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës që kanë zbritur sot në Vlorë”, shkruan Rama në rrjetin e tij social Facebook.

 

J.GJ./ReportTv.al
Komento

Komente

  • drita: 28/11/2021 15:05

    Keto jane atdhetare dhe patriote te verteta....???????? Po me Like floririn nuk dolet....?? Shume mire bete se shum shpejt dhe ai do te behet NON GRATA... Bravo Kosova jeni yll...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte: