Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Aktualitet

Tritol godinës në ndërtim në Vlorë te ‘Uji i ftohtë’, pronari jeton jashtë Shqipërisë prej vitesh (VIDEO)

10 Qershor, 12:47| Përditesimi: 10 Qershor, 14:20

VLORË- Një palalt në ndërtim ka shpërthyer gjatë natës, pasi persona të paidentifikuar kishin vendosur një sasi lëndë plasëse. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Uji i Ftohtë” në  Vlorë, ku ndërtesa ishte në pronësi të D. K., i cili prej vitesh jeton jashtë vendit. 

Në këtë objekt punimet ishin ndërprerë prej disa muajsh, e ndërsa sa sa mësohet paraprakisht lënda plasëse ishte vendosur në sasi të vogla.

Kjo ngjarje nuk ka një autor, teksa grupi hetimor veprimet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

1623327443_tritolvlore1.jpg

1623327608_Screenshot1.jpg

1623327459_tritolvlore3.jpg

Pallati ku u vendos tritoli

B.K.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?