Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Politikë

Politikë

 • Nënshkruhet memorandum mirëkuptimi mes Universitetit të Miçiganit dhe Universitetit Bujqësor në Kamëz, Rama: Miqësi që lindi nga strehimi i pedagogëve afganë

  I shpallur i padëshiruar nga Amerika, Berisha lidhet online me SHBA: Kjo është lëvizja më proamerikane! (Braktiset nga çdo shoqatë shqiptare në SHBA)

  1 javë nga Kuvendi, nga ‘Kodi i Sigurisë’ te protestat, çfarë pritet të ndodhë më 11 dhjetor! Njerëzit e Berishës deri tani kanë lexuar 2500 emra delegatësh

  Rama në SHBA, pritet në mjediset e organizatës 'Automation Alley': Vitin tjetër do vijnë në Shqipëri për të parë nga afër frytet e Ballkanit të Hapur, janë të interesuar për investime

  Demokratët e qarkut të Shkodrës lexojnë emrat, Shala: 70% e delegatëve kanë firmosur për mbledhjen e Kuvendit të 11 dhjetorit

  Anëtari i ri i Kushtetues, KED lejon vazhdimin e garës për Sandër Becin, anëtarin e KLP

  Lufta Berisha-Basha/ Andoni në Report Tv: Duhet të ikin të dy, PD është tashmë pa identitet! Përplasja vazhdon edhe pas 2 kuvendeve

  Kuvendi i PD i thirrur nga Berisha, Luan Baçi: Delegatët e Fierit kanë firmosur 88.6% edhe pse Gazment Bardhi fryu listat në korrik

  Dhjetori i ‘ndezur’ i demokratëve dhe rrëfimi i i arqipeshkvit të ri

  Çollaku në 'Pa Protokoll': Do bëhej 'Foltore' për Bashën nëse mbronte Berishën! Deputetja e PD: Kuvendet, e vetmja formë për të thënë gjërat hapur! Analisti: 11 dhe 18 dhjetori shkatërrojnë partinë

  Vaksina për jetën, asnjë shanc tjetër!

  'Foltorja' në Devoll, qytetari-Berishës: Nga e gjete këtë Bashën se do hajë kokën e tij

  Berisha: Një grup i vogël i kanë shitur shpirtin djallit, vjellin vrer gjithë javës, të premten shkojnë në xhami për të larë mëkatet

  Certifikata vaksinimi në këmbim të parave?! Manastirliu: Një njollë e zezë që s’e hedh dot poshtë gjithë sistemin

  Berisha: Kryesia e PD në shkelje flagrante të parimeve dhe statutit! Janë emëruar nga kryetari! PD përjashtoi votën

  Berisha: Mund të mblidhemi në stadiumin 'Air Albania', pas Kuvendit të 11 dhjetorit do caktojmë protestën e madhe

  Manastirliu: 94% e të shtruarve në spitale, të pavaksinuar

  Berisha: Basha anëtar i organizatës kriminale nga belgët për 'Toyota Yaris'! ‘11 dhjetori’ zhvillohet në ‘Air Albania’...(stadiumin që e cilësonte si folenë e klanit mafioz të Ramës)

  Manastirliu në 'Konstrast': Po analizojmë mostra nëse ka mbërritur 'Omicron' në Shqipëri, por s'kemi ende dyshime! 94% e të shtruarve në spitale, të pavaksinuar

  Kulluri në Report Tv: Basha u zgjodh në krye të PD me vota të vjedhura! Anëtari i Këshillit Kombëtar: Nuk shkoj në asnjë Kuvend

  Vaksinimi i punonjësve të qendrës tregtare, Braçe: Ca kuptimi ka të vaksinohen punonjësi e të lejohen klientët? Pandemia nuk luftohet sikur po vendos masa

  Bashkëqeverisja, Braçe: Është instrument në duart e qytetarëve, por sfida jonë duhet të jetë funksionaliteti i institucioneve

  Akuzat e Salianjit se doli në përgjimet e Taçit, Braçe: Pres të përfundojnë hetimet dhe ta padisë në gjykatë! Fal betejën politike, jo 'vrasjen' me pagesë

  Repolitix/ Braçe kritika Ramës për fermerët: S'mjafton t'i takosh 30 minuta, por të futesh në 'lëkurën' e tyre dhe të kuptosh çfarë heqin

  Ekskluzive/ Apartamentet dhe paratë e Gaz Bardhit, Gjekmarkajt, Baftjar Zeqajt, Luljeta Bozos dhe Flutura Açkës! Belind Këlliçi pa shtëpi

  Nishani: Sfida e 11 dhjetorit, realizimi i pritshmërive të demokratëve! Hoxha: Më 18 Dhjetor s'ka Kuvend, por ‘të shtatat e 11 Dhjetorit'! Gazetari Murati: Berisha-Basha e kanë mbyllur ciklin e tyre politik

  Qytetari i kërkon zgjidhje, Rama: Më bëre çorap! Do flas me Damianin se zgjidh gjëra që të tjerët nuk i zgjidhin

  Batuta e Ramës: Nuk kam për të marrë kurrë patentë se s'jam i zoti që të ngas makinën dhe i kam këmbët shumë të gjata

  S'ka sportele pas 2022/ Rama: S'do dëgjoni më nga administrata 'më ka vdekur vjehrra për herën e 29'

  Rama: Brenda 2022 nuk do të ekzistojë asnjë sportel, të gjitha shërbimet do jenë online

  Bashkëqeverisja/ Brenda 2022 s'do ketë më asnjë sportel, të gjitha shërbimet online! Nëse administrata s'kthen përgjigje në kohë, ka sanksione

  ‘Open Balkan’Shehu-Ramës: Është vetëm në interes të Serbisë,u përfshitë në një projekt të rrezikshëm

  Bashkia e Tiranës dhe Banka Europiane e Investimeve firmosin marrëveshjen, Veliaj: Në 2024, ambicia jonë që Tirana të jetë me 24 orë ujë

  Projektligji për parandalimin e pastrimit të parave, Salianji: Problem përfshirja e personave të ekspozuar politikisht! Do ta votojmë pro

  Projektligji për parandalimin e pastrimit të parave, Ministri i Drejtësisë: Do ngushtohen hapësirat për transaksione të dyshimta

  Ministrja e Ekonomisë i përgjigjet Bashës: Forcojmë luftën kundër pastrimit të parave! Kullat në Tiranë janë zhvillim

  Akuzat për 'Toyota Yaris', Balla-Bashës: Kallëzoje penalisht Berishën për deklaratën

  Basha nga foltorja e Kuvendit: Krimi i organizuar ka sekserë në qeveri! Po hedhin kat mbi kat paratë e drogës

  Rama ironi me Shehun: S’më keni dëgjuar, por lexove përgjigjen që kishe shkuar! Më vjen keq që flet me vete! ‘Ballkani i hapur’ do vazhdojë

  ‘Open Balkan’, Rama-Shehut: S’ka lidhje me Jugosllavinë e re! Kosova humbet që nuk merr pjesë në tryezë! Synojmë tregun e përbashkët rajonal