Programacion

E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
E Mërkurë
26
Maj
E Enjte
27
Maj
E Premte
28
Maj
E Shtunë
29
Maj

Politikë

Politikë

 • Anëtari i KAS për Report Tv: Rezultati i 25 prillit mund të vuloset nga mesi i qershorit! Jemi të kapur politikisht? Unë s'kam pasur asnjë presion

  Soreca për Report Tv: Në qershor përcaktohet data për hapjen e negociatave! Shqipëria dhe shqiptarët e meritojnë

  Tomorr Alizoti: KAS të mos mohojë të drejtën për transparencë të zgjedhjeve. Rezultati i zgjedhjeve në qarkun e Beratit nuk do të njihet

  Bushati: Mandati i tretë do të ketë një qeverisje të rinovuar dhe rimotivuar! PD dhe LSI nuk do të gjejnë asnjë fakt për manipulimin e zgjedhjeve

  Zgjedhjet, KAS shqyrton ankimin e PD dhe LSI për rezultatin e Beratit, vendimi shtyhet për nesër! Salianji: Kemi bërë hetim, kërkesa s'ka argument ligjor

  Basha për ankimimet në KAS: Refuzojnë t’iu kërkojnë organeve shtetërore provat e manipulimit! 25 prilli ditë vjedhjesh, rezultati i papranueshëm

  Murrizi: Të vihet në dispozicion praktika e shkarkimit të presidentit të Italisë në ’93! Në seancë degjimore të thirret shefi i SHISH dhe Drejtori i Policisë

  Basha në Fier: Këtë betejë e nisëm për shqiptarët dhe do ta vazhdojmë! 25 prilli u kthye në një ditë vjedhjesh, më të madhen në 30 vite

  ‘Vdekja’ e partive të vogla politike në Shqipëri, Ben Andoni: Ato u shërbejnë partive të mëdha! Duhet krijuar një force e re e mirëfilltë politike

  Mandati i tretë dhe sfidat/ Rama, për prestigjiozen 'Financial Times': Shqipëria po rritet! Integrimi në BE? Unioni ka mungesë kohezioni, vuan nga amnezia

  Të dielën mblidhet Këshilli dhe Kryesia, grupimi 'Për PD': S’jemi vartës të Bashës, po kufizon debatin në parti

  Lame i jep lejen e legalizimit xhamisë së Lushnjës: Hera parë një institucion paditet se bën punën

  Festa e Fitër Bajramit, urojnë krerët e shtetit dhe politikës!

  Fitër Bajrami/ Kryemadhi uron besimtarët: Dita e madhe e krijimit të një jete të re

  Fitër Bajrami/ Meta: Kjo ditë të na frymëzojë për një shoqëri me solidare, më njerëzore, më bashkëpunuese

  Basha uron besimtarët myslimanë për Fitër Bajram: Zoti ju begatoftë ju dhe familjet tuaja!

  Konflikti Izrael-Palestinë, flasin Fatos Klosi, Shkëlqim Hajdari, Plator Nesturi, Erlis Hoxha

  'Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 13 maj 2021

  Rama uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni

  Hoxha: Basha që në qershor s’ka mbledhur kryesinë, ndjesa më e sinqertë për humbjen, dorëheqja! Nëse s’njeh zgjedhjet t'mos betohet në Kuvend! Ai është takuar në Rinas me Ramën

  Fatbardh Kadilli nis fushatën për kryetar të PD, i drejtohet demokratëve me një video-mesazh

  Ambasadori i OSBE nga Elbasani: Hetim të incidenteve zgjedhore, gjyqësori të bëjë punën, kini besim tek institucionet

  ‘Do të strehohen 280 familje’, Rama në Valias ku do të ndërtohen 21 pallate të reja

  ‘Do të luftojmë komunizmin këtu në Kamëz’ Rama në shtëpitë e rindërtuara: Do vazhdojmë punën

  Mblidhet KAS, shqyrtohen sot kërkesat ankimore për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit

  Basha me demokratët në Lezhë: Lufta s'ka mbaruar, Rama po përdor çdo mënyrë për të na përçarë

  Sesioni i dytë i mbledhjes së KAS, shqyrtohen sot kërkesat ankimore për rezultatin e zgjedhjeve!

  PD paraqet argumentet e saj për ankimimin e Gjirokastrës: Blerje votash, shteti u vendos në shërbim të partisë

  KAS diskuton ankimimin për zgjedhjet në Gjirokastër, LSI: Karantinimi i të ardhurve nga Greqia na ndikoi rezultatin! Votuesit u ruajtën me policë

  Ankimimet e PD dhe LSI, përfaqësues i PS: Kërkesa për pavlefshmëri bëhet për qendër votimi jo për gjithë qarkun

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun 12 maj 2021 / Vrasjet, politika e turizmi në fokus

  25 prilli, KAS shqyrton kërkesat ankimore! PD ka kërkuar ripërsëritje në 9 qarqe, LSI ankimim për 5

  'Të shenjtërojmë Hoxhën për rendin e qetësinë', telefonuesi i shqetësuar: Vrasjet po bëjnë kërdinë

  A e zgjidhën zgjedhjet krizën? Të ftuar Blendi Klosi dhe Ivi Kaso

  Bamir Topi: Lufta e Bashës për karrigen e tij, nuk është liruar nga Berisha

  'Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 12 maj 2021

  Ekzekutimi i Everest Çakës në Elbasan, gjendet një automjet i djegur në Kavajë, dyshohet i autorëve

  'Grupimi për PD'/ Topi: S'kanë asnjë të drejtë morale! Duhet të merren dhe me Berishën, jo vetëm Bashës se ai i përjashtoi nga partia

  Topi: Berisha erdhi me një valixhe në Tiranë, sot ka shumë prona! Pse duhet t'i besojmë? Basha po i gëzohet pushtetit të opozitës

  Kontestimi i 25 prillit/ Topi në Report Tv: 'Luftë' e Bashës për të ruajtur karrigen e tij, nuk është liruar nga Berisha që do pronësinë e përhershme të PD