Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor

Drejt Punës

Drejt Punës

  • Aty ku grupi i armatosur i PD vrau Pjerin Xhuvanin, Basha nga Elbasani: Ne do të sjellim paqen dhe sigurinë pas 25 prillit! Askush nuk do t'ua vjedhë më votat

    Rama i kthehet qytetarit në Shkodër: Se ça ka ai me nënën time që është në botën tjetër! Ajo është PD-ja në fakt

    Emigranti investon në vendlindje, sjell hipizimin në Korçë! Myrtollari: Është sport që të jep adrenalinë

    Bexhet Rrapi, argjendari i simboleve kombëtare prej 42 vitesh: Profesion që të mban mirë dhe të jep emër

    Një vend pune për Gersin, një dritë për fëmijët me sindromën Down