5 PYETJET NGA BABARAMO

Çdo të hënë On Air 20:55 "5 Pyetjet nga Babaramo", është një nga emisionet më të ndjekura të politikës dhe ...
Leggi Tutto

PA GJURMË

Çdo të hënë, të marte. të mërkurë, të premte - On Air 16:55 Çdo të enjte - On Air 20:55 Nën moderimin e gazetares ...
Leggi Tutto

REPOLITIX

Çdo të marte dhe të mërkurë  On Air 20:55 Emisioni “Repolitix”,  i drejtuar nga gazetari Denis Minga, transmetohet në ekranin e ...
Leggi Tutto

TË GATUAJMË ME ZONJËN VJOLLCA

On Air: 08:50 - 10:00 Një emision i dedikuar kuzhinës dhe artit të gatimit. Zonja Vjollca, amvisa më e dashur ...
Leggi Tutto

RREZE DIELLI

Nga e Hëna në të premte On Air 08:45 - 11:00 "Rreze Dielli" është emisioni i paradites në Report Tv, ...
Leggi Tutto

45 MINUTA

Çdo të enjte dhe të premte On Air 16:00 Emisioni " 45 minuta" është i formatit të intervistës “hard talk” me ...
Leggi Tutto

SHTEGTIM

Çdo të diel On Air 12:30 Shtegtim, çdo te diel ora 12.30, është emision i gazetarit Ilir Mati, i cili Shtegton ...
Leggi Tutto

VERI – JUG

Çdo të diel On Air 13:30 Veri Jug Cikël reportazhesh në hapsirat e qyteteve dhe fshatrave shqiptare. Nga gazetari Agim PIPA ...
Leggi Tutto

FILM ARTISTIK

Çdo të shtunë  On Air 20:55 Filmat më të ndjekur ndër vite në Botë vijnë në ekranin e REPORT TV ...
Leggi Tutto

SHTYPI I DITES DHE JU

Çdo ditë On Air 06:30 - 08:45 Leximi i gazetave dhe opinioni i qytetarëve vjen çdo ditë në ekranin tuaj me ...
Leggi Tutto

DOSJA K

Çdo të enjte On Air 20:30 "Dosja K", një cikël dossier vjen tek teleshikuesit nga gazetarja Admirina Peçi. Histori të manipuluara, ...
Leggi Tutto

PA PROTOKOLL

Çdo të premte On Air 20:55 PA PROTOKOLL, emision mbi aktualitetin dhe politikën në REPORT TV. Intervista ekskluzive ,debat, përballje, ,aktualiteti, ...
Leggi Tutto

112

Çdo të shtune On Air 20:30 Report TV sjell për ju një emision javor që ndjek punën e Policisë së Shtetit, ...
Leggi Tutto