Minute pas minute

14 Qershor, 09:50

Fredi Beleri kërkon pafajësi në Apelin e GJKKO-së: Jam arrestuar me urdhër të Ramës! SPAK kërkon lënien në fuqi të dënimit! Vendimi më 25 qershor

Apeli i GJKKO vendosi të shtyjë vendimin për në 25 qershor në lidhje me kryebashkiakun e zgjedhur të Himarës, Fredi Beleri që prej 12 majit të 2023 ndodhet në burg me akuzën se ka blerë vota në zgjedhje. Ditën e sotme ai ka kërkuar të shpallet i pafajshëm, ndërsa avokatja tha se nuk ka asnjë provë që dëshmon se Beleri ka blerë vota, ndërsa shtoi se përgjimet e paligjme nuk mund të konsiderohen prova.

Fredi Beleri

Video

Te gjitha

 • Lufta në Kosovë, kush ishte gjenerali gjerman që i la oficerit të ushtrisë serbe 28...

  'SHOTA', në Shqipëri prezantohet makina e parë ushtarake e blinduar 'Made in Albania'

  Ironizon Spahiu: Pse ‘gjykatat’ e Edi Ramës ja dhanë vulën Sali Berishës?

  2 mënyrat e gabuara për të reaguar ndaj pickimeve nga gjarpri! I nxehti shton rastet

  Rrushi ‘Viktoria’ i Lushnjes shkon për eksport! Fermerët të kënaqur me prodhimin në...

  INCIDENTI te Rithemelimi/ Qytetarja tenton të marrë fjalën, e largojnë me forcë

  Kupa e Shqipërisë në peshkim, mbahet në liqenin e Banjës! Peshkatarët: Pasion, e kemi...

  Beleri eurodeputet, në Himarë nis festa me fishekzjarre

  Hajdar Elmazi, saldatori që se braktis zanatin prej 51 vitesh! 67-vjeçari: Keqardhje...

  ‘Udhëtoj nëpër botë, duke shitur foto’, historia e të riut turk që la ushtrinë për të...

  Personazh/ Një jetë mes tik-takeve të orës, historia e orëndreqësit Hekuran Qose: Dua...

  Edicioni jubilar, nis ‘Rally Albania’! 800 pjesëmarrës garë në 280 fshatra të...

  Ilir Meta takohet me fermerin: Do japim nga 200 euro për çdo kokë lopë

  Lufta/ Lirohen të gjallë katër pengje izraelite në Gaza! Mes tyre dhe Noa, vajza...

  Turizmi malor, Rama: Do mbështesim ngritjen e bujtinave! Bankat do mundësojnë kredi ku...

  Super skuadra që ‘flet’ me vepra! Pamjet kur qeni i policisë zbulon kokainë

  ‘Djali i ringut’ Fabio Kaçiu, momenti më emocionues në ring dhe strategjia e fitores…

  Shpëto jetën! Ja si të jepni ndihmën e parë në arrest kardiak, mbytje, djegie apo...

  Një truk i thjeshtë si mos të myket salca në kavanoz / Ja si të ruani hudhrat sa më gjatë

  Arinjtë sulmojnë kosheret e bletëve në Voskopojë të Korçës

  Noka: Ju jeni narko shtet! Manja: Problemin e opozitës gjeje te bluza që ke veshur!

  Të gjitha momentet e përplasjes së militantëve të Rithemelimit me efektivët e policisë

  PAMJET/ Majmuni në Sauk panik tek të moshuarit në azil! Institucionet “ping-pong”,...

  Meloni përplaset me deputetin italian në Shëngjin, Magi: T'ju vijë turp! Meloni:...

  Kamera e fshehtë e Arben Ahmetaj por jo dhe aq e fshehtë....

  Pamjet me dron/ Një ditë para vizitës së Melonit, përfundon ngritja e strukturave që...

  ‘Vintage Bari’ në pazarin e Gjirokastrës! Parada e makinave retro tërheq vëmendjen e...

  VIDEO/ Tym e flakë para bashkisë/ Momenti kur militanti i maskuar i Rithemelimit hedh...

  Emisioni i RAI 3, juristi Spahiu: Qëllimi të cenojnë marrëdhëniet Shqipëri-Itali,...

  Shkelën rregullat e qarkullimit rrugor në dalje të autostradës Tiranë-Elbasan, policia...

  Koha e Luleve të Blirit/ Ilaç për shumë sëmundje, Ylli Merja tregon përdorimin

  Spahiu : Sali Berisha nuk përfaqëson më opozitën e bashkuar, por një klan fisnor dhe...

  Nga 14 vende të ndryshme të botës, 'Albania Bikers' bënë bashkë mbi 1000 motorist në...

  Mbrojtën protestuesin e molotovit që u rrezikoi jetën! Protesta e rrallë e operatorëve...

  Reportazh/ Në Lin për mozaikët, shëtitjet me varka e koranin e freksët! Fshati...

  Po prezantonte programin elektoral, Bashës i fiken dritat

  Një ekspozitë e veçantë në Sarandë për artin e peshkimit!

  1 Qershori, Ministria e Mbrojtjes uron fëmijët e ushtarakëve dhe të të gjithë Shqipërisë

  SPECIALE/ Një udhëtim i shkurtër në tokën e rojtarëve të shqiptarisë! Drejt Mirditës...

  E pazakontë/ Majmuni lëviz i lirë rrugëve të Tiranës, banorët thirrje bashkisë që ta...

 • DO PAGUHET MË PAK/ Si do përfitojnë shqiptarët nga pagesat me vendet e BE

  2.1 milion automatikë e pushkë, armatimi i plotë i ushtrisë shqiptare në komunizëm

  Berisha 'non grata', deputeti Baçi: S'na prish asnjë punë. Bala: S' fitoni kurrë

  Shqiponja me duar, kush e solli këtë simbol mes shqiptarësh? Esencë-Report Tv (14.06.2024)

  Municione të gatshme për 5 vite, zbulon inxhinieri ushtarak: Në fillim të ’90...

  Në karrige me rrota, 23-vjeçari Rajli Dardha kërkon ndihmë: Dua të jetoj si ju

  Pa Gjurme-Kushëriri i ngacmoi gruan, i merr jetën të riut/Pas 20 vitesh izolim:...

  Shqipëria do prodhojë armë, inxhinieri në Report Tv: Duhen 14 kg çelik për prodhimin e...

  “3-1 Shqipëri Itali?!” Parashikimi shokues i kamionistes- Për kë bën tifo italiani...

  Emisioni i plotë ‘Rreze Dielli’, 14 qershor 2024 – Receta/ Me fotografin Roland Tasho/...

  Nga femrat e bukura të Tiranës tek Kadareja me kostum popullor…rrëfimi i një fotografi

  Doni flokë plot shkëlqim dhe shëndet? Olti Shulla përgatit 3 maskat më të mira me...

  Fërgesë me speca, domate, djathë dhe vezë / Gatimi më i mirë i verës nga zonja Albana

  Kunguj të skuqur me salcë speciale me kos nga zonja Albana / Super shije!

  Reshedi, Hasude e Myzeqesë me sheqer të djegur nga zonja Albana

  Meta fajësoi Kryemadhin, ish prokurori në 'Frontline': Bashkëshortët nuk kanë...

  'Duke ndryshuar emrin kujtoi se pastrohen shumë gjëra', Lita: Meta as e mendon të...

  Shemsi Prençi: Ja kë konsideron Meta si laraska dhe sufllaqexhinj

  Meta në SPAK, Lavdrim Lita në 'Frontline': Aty brenda ishte 'Helena e Trojës', ajo ka...

  'Skandaloze', gazetarja analizon sjelljen e Metës: Gjëja më e shëmtuar kur akuzoi për...

  Lufta e Izraelit me Iranin, përplasjet me Hezbollahun. Roli i Rusisë dhe Kinës

  Shqipëria, ja si fitohet me Italinë. Shanset e kombëtares me Spanjën e Kroacinë

  Meta e Kryemadhi bëjnë teatër, SPAK gati arrestin. Spahiu: Nëse Bami pendohet,...

  Pa Gjurme-Konflikti me të atin, largon të riun nga shtëpia/Nëna: Gabova që nuk ndoqa...

  Spahiu nga Gjermania: Do e veshim Dortmundin KuqeZi në çdo rrugë me flamuj

  Godet Spahiu: 'Patriotët' faqezi mos i shesin 10 fish biletat në tregun e zi

  Spahiu: Durim Bami dëshmoi në 2016 per lidhjet politike por nuk e morën seriozisht

  Rritet përdorimi i drogave sintetike në Shqipëri/ Eksperti i sigurisë: Turistët e huaj...

  Emisioni i plotë ‘Rreze Dielli’, 13 qershor 2024 – Receta/ Jeta fillon 40 apo 50...

  Trup të tonifikuar me pak lëvizje në shtëpi? Ja ushtrimet më të mira për celulitin, ju...

  Kujdesi pas të 40-ave /A fillon jeta në këtë moshë? Ja përgjigjet pikante të të ftuarve…

  Sekretet e Fërgesës në tavë dheu me mëlçi nga zonja Albana

  Japrakë me gjethe rrushi dhe mish të grirë nga zonja Albana

  Omletë me oriz, një super recetë e thjeshtë ricikluese nga zonja Albana

  Supë me brokoli, patate dhe lulelakër nga zonja Albana / Plot shije dhe vlera

  E kam mbyllur si deputet, Agron Duka: Nuk kandidoj në 2025-ën, mbetem kryetar i PAA

  Ibsen Elezi këshillë Shabanit: Duhet të jeni më agresiv, luftë politike! Agron Duka:...

  'Duhet front i përbashkët me Lapajn dhe Qorin', Shabani në Repolitix: Përballë kemi...

  'Kam një tufë komunistësh që më votojnë', Agron Duka në Repolitix: Me këtë sistem...

  'Nuk kam kryetar Sali Berishën', Rezart Kthupi: Dje u divorcuam

 • Zjarrfikësit shpëtojnë kotelen nga flakët në Shkodër

  Shkodër/ Mbërrin helikopteri i FA për të shuar flakët në lagjen Qafëhardhi! 110...

  'Situata është në kontroll', Benet Beci flet nga vendngjarja: Nuk ka pasur në Shkodër...

  Zjarri në Shkodër, prefektja Angoni: S’ka lëndime në njerëz! Vatra është lokalizuar,...

  Shkodër/ Flakët shkrumbojnë banesën tek tregu i rrobave të përdorura, nisen mjete nga...

  Zjarri i përmasave të mëdha tek tregu në Shkodër, kryebashkiaku Benet Beci në vendngjarje

  Shkodër/ Zjarr i përmasave të mëdha pranë tregut, forca të shumta zjarrfikëse në...

  Po kalonte rrugën me biçikletë, shoferi përplas për vdekje të moshuarin në Tiranë

  Protesta/ Klevis Balliut i duket vetja si Mic Sokoli, përfundon si ‘pulë e lagur’!...

  Aksident i rëndë, momenti kur furgoni me turistë francezë përplaset me autokombanjën!

  Vlorë/ Pas disa orësh shpëtohet çifti belg që kishte ngecur në kanionet e Gjipesë (FOTO)

  I dyshuar për dhunë në familje dhe përndjekje, ndalohet efektivi i policisë në Himarë

  Gjykata e Durrësit në kolaps, zvarriten gjyqet! Çera: 11 gjyqtarë kanë mbi 5 mijë...

  Kush është 36-vjeçari që iu sekuestrua 1.8 mln euro pasuri në Fier! Pamjet e makinave...

  Lufta kundër krimit, Shqipëria kërkon përdorimin e bazave të të dhënave dhe mjeteve të...

  Vlorë/ Parakaloi me shpejtësi një autobus, drejtuesi i mjetit humb kontrollin! Makina...

  Aksident në aksin Levan-Tepelenë, drejtuesja e mjetit humb kontrollin dhe del nga rruga

  Fier/ Sekuestrohen mijëra sipërfaqe toke truall, 12 automjete dhe 2 llogari bankare...

  Kremtohet festa e Shna Ndout në Laç, mijëra pelegrinë i drejtohen Kishës në përmbyllje...

  'Shota', makina e parë ushtarake e blinduar 'Made in Albania'! Prezantohet në panairin...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 13 qershor 2024

  Vlorë, kishte mungesë dokumentesh, bllokohet jahti, gjobitet 100 mijë lekë pronari

  Dyndje qytetarësh drejt kishës së Shna Ndout, ‘bllokohet’ Laçi, radhë kilometrike...

  ‘Rroftë PS’, festë në selinë rozë për 33-vjetorin e themelimit! Klosi: Më të fortë se...

  Menaxhon parkimin në Rinas, 'Konkurrenca' gjobit përsëri ‘Star Parking Albania’, me...

  Festa e Shna Ndout, mijëra pelegrinë në Kishën e Laçit! Përmbyllen 13 të martat e shenjta

  33-vjetori i PS-së, senatorë dhe themelues flasin për Report Tv: Partia Socialiste ka...

  33-vjetori i PS-së, Gramoz Ruçi për Report Tv: Kënaqësi e madhe! Para 33 vitesh zonjat...

  33-vjetori i themelimit të PS, socialistët festë në selinë rozë! Mbërrin Rama e Gramoz...

  Shtyhet votimi për rritjen e pagave për 'Kushtetuesen', PS s’gjen 84 votat! Xhafaj i...

  Balla: Nis zbatimi i regjimit të lirë të trafikut ndërkufitar mes Shqipërisë e Kosovës

  Softa në Report Tv: SPAK gati operacionin tjetër për goditjen e grupeve kriminale, të...

  Arrestimi i Durim Bamit, gazetari Dema: Do përdorët çdo kartë për ekstradimin! Softa:...

  Aksident në Bypassin e Vlorës, makina përplaset me pjesën shkëmbore në anë të rrugës!...

  Tabaku: Shteti sekseri i pronave është në interes të pakicës dhe jo shumicës së...

  Dhjetëra aplikime në Dyrrah City Football Academy! Trajnerët e Man. Cityt stërvisin...

  SPAK çon në GJKKO dosjen e dy grupeve kriminale/ Orë e bizhutë e vjedhura në Francë...

  Durim Bami arrestohet në Dubai! Grupet kriminale ofruan deri në 1 mln euro për vrasjen...

  Humbi në majën e Jezercës, turisti bullgar gjendet i pajetë pas disa orëve kërkime me...

  Masakra e Gërdecit, Mediu kërkon riekspertim të dëmit ekonomik: Ekspertët ishin të...

 • Papa në G7: Mos lejoni që makinat të vendosin cili njeri do jetojë

  Putin propozon paqe: Ukraina të tërhiqet nga 4 rajone, i japim fund luftës! Kievi të...

  G7 mblidhet në Itali, miratohet ndihma 50 mld $ për Ukrainën

  Reforma ekonomike, protesta të dhunshme në Argjentinë! Policia gaz lotsjellës,...

  Liderët e G7-ës mblidhen sot në Itali: Pajtohen t’i japin Ukrainës miliarda dollarë...

  FOTO/ Plas grushti mes deputetëve në Parlamentin italian, ja gjesti që provokoi dhunën...

  Disfata në Parlamentin Europian, Macron: Zgjedhjet, për të ndalur ekstremistët! Duhet...

  Ushtria izraelite publikon videon e lirimit të tre pengjeve izraelitë në Nuseirat në...

  Biden ‘i ngrirë’, presidenti i SHBA sërish probleme me shëndetin

  SHBA angazhohet për armëpushim në Gaza me bisedime në Lindjen e Mesme dhe rezolutë në...

  Zgjedhjet europiane, përparon e djathta ekstreme, EPP merr shumicën! Goditje për...

  Në Shqipëri në burg, në Greqi e zgjedhin eurodeputet! Fredi Beleri ‘kazusi’ i pa...

  Pas humbjes në zgjedhjet europiane, kryeministri belg humb njofton dorëheqjen me lot në sy

  Noa, fytyra simbolike e pengjeve të 7 tetorit në Izrael kthehet në shtëpi! Historia...

  Macron mirëpret Bidenin në Paris, Ukraina në krye të agjendës

  Zgjedhjet për Parlamentin Evropian, sot votohet në Itali, Letoni, Sllovaki, Maltë dhe...

  Lufta/ Lirohen të gjallë katër pengje izraelite në Gaza! Mes tyre dhe Noa, vajza...

  Itali, shkoi të takonte mbesën, vritet me thikë 61 vjeçari shqiptar! Njerëzit e...

  Itali/ Tentoi të grabisë një banesë, i riu vjedh makinën e kryebashkiakut për t’u...

  Zgjedhjet europiane nën kërcënimin e ekstremit të djathtë/ Eksperti në 'Studio Live':...

  Putin paralajmëron se Rusia mund të sigurojë armë për të goditur Perëndimin

  Avionët izraelitë sulmojnë shkollën e OKB-së në Gaza! 32 të vrarë dhe dhjetëra të...

  Çeki/ Trenat përplasen me njëri-tjetrin, 4 të vdekur dhe 23 të plagosur (VIDEO)

  I hutuar dhe i çorientuar’! Shqetësim në SHBA për shëndetin e Joe Biden

  Belgjikë/ Shkatërrohet banda e drogës, 17 shqiptar të arrestuar! Sekuestrohen 100 kg...

  Arrestohet një nga bosat e mafies ‘Banda della Magliana’, i lidhur me bandat shqiptare...

  Lufta/ Egjipt: Hamasi ka pranuar propozimin e SHBA-së! Ushtria izraelite konfirmon...

  Publikohen pamjet e aksidentit në Itali, ku humbën jetën 3 persona

  Claudia Sheinbaum, 'doktoresha', gruaja e parë presidente në Meksikë

  Publikohen pamjet e shembjes së ndërtesës pesëkatëshe në Stamboll

  Ndihmësi i Netanyahut: Plani i Bidenit, nuk është më i miri, por e pranojmë

  Giorgia Meloni falënderon Ramën: T’i japim një përqafim, e ‘masakruan’ për...

  Turqi, shembet ndërtesa trekatëshe në Stamboll, ka njerëz nën rrënoja

  Donald Trump zotohet të apelojë vendimin që e shpalli fajtor

  Lufta në Gaza/ Hamas: Mirëpresim vërejtjet dhe thirrjen e Biden për armëpushim!...

  Gjermani/ Sulm terrorist me thikë në një tubim anti-Islamik të ekstremit të djathtë,...

  Lufta në Ukrainë/ Media: Biden autorizoi Kievin të përdorë armët amerikane për të...

  Fajtor për 34 akuza, Trump nuk do të shkojë në burg dhe mbetet kandidati republikan...

  Policët 100 euro/dita, më 2 qershor Italia merr në dorëzim kampin e Shëngjinit! Gjadri...

  SHBA/ Argumentet mbyllëse në gjyqin penal kundër ish Presidentit Donald Trump

 • 'Dashninë tënde zemra kurrë s'ka me harrue', një ditë para ndeshjes tifozët e...

  Altin Rraklli në 'Minuta 0' në Report Tv: Shqiptarët bëjnë atmosferën, mos festojmë...

  Kombëtarja prek 'Iduna Park', Shqipëria zhvillon stërvitjen gjenerale para Italisë

  Euro2024 në Tiranë/ Veliaj viziton hapësirat e dedikuar tifozëve: Epiqendra e...

  'Iduna Park' gati, vendosen flamujt e Shqipërisë dhe Italisë në Dortmund! Tapeti i...

  Shqipëria, ja si fitohet me Italinë. Shanset e kombëtares me Spanjën e Kroacinë

  Nisin ’ethet’ e evropianit në Tiranë, gati ‘Fan zone’! Tifozët: Festë e madhe,...

  Pamje spektakolare të ‘Rally Albania’! 300 garues nga Qeparoja në Voskopojë: Terrene...

  EURO 2024/ Kombëtarja bëhet gati për përballjen me Italianë, stërvitet në Gjermani

  Euro 2024/ Kombëtarja nis përgatitjet për Italinë, Hysaj: Na neglizhojnë? Edhe ne i...

  Romë/ Luiza Gega bie nga froni, atletja shqiptare renditet e pesta në garën 3000 metra...

  EURO 2024/ 'Në ekip ka konkurrencë, i bën mirë Kombëtares', Ylber Ramadani: Ja cili do...

  Kombëtarja shqiptare prek e para tokën gjermane, surprizohet nga stafi i aeroportit në...

  KF Tirana vendos piketat për sezonin e ri, trajneri Shkëmbi: Nëse nuk përmbush...

  'E nisa si hobi, prindërit nuk donin'! Boksieri Kaçiu: Kam fituar disa çmime...

  Kombëtarja prag Euro 2024/ Mirel Josa në Report Tv: Po grumbulluam 3 pikë, sukses i...

  Euro 2024, trajneri i kombëtares: Të gjithë duhet të jenë të përgatitur! Në fushë...

  Viti i dytë i ekipeve sportive në shkolla, mbyllet në Vlorë me pjesmarrjen e 10 mijë...

  Sulmuesi bashkohet me ekipin, Kombëtarja zhvillon stërvitjen e parë në Austri

  ‘Guinness Albania’, më 7 qershor synohet rekordi i pedaluesve në Tiranë! Mbahet edhe...

  6 muaj pa shpërblim, kampioni foli për Report Tv/ Artan Shyti: Sportistët duhen paguar...

  ‘Besëlidhja’ shpallet kampion në basketboll për meshkuj! Qytetarët festojnë me...

  Euro 2024/ Dita e dytë e stërvitjes, Kombëtarja lë nesër Shqipërinë! Tre lojtarë...

  'Mezi pres Evropianin dhe ndeshjen me Italinë', Asllani flet për Euro 2024! Ajeti:...

  Kampionit të botës s’i japin shpërblimet, peshëngritësi Kofsha për Report TV:...

  'I drejtë vendimi për Cikalleshin', Cungu: Sylvinho më befasoi me Uzunin, Medon...

  Uzuni e Cikalleshi s’thirren në Gjermani, debate në studio: Kush i la jashtë?!

  U tërhoq pasi nuk u ftua në Europian, Hygerta Sako: Humbje për Kombëtaren, s’e prisja...

  Kush e bën listën e Kombëtares, trajneri, FSHF apo agjentët? Rudi Vata: Trajnerët që e...

  Lista e Kombëtares dhe polemikat, Prodani në Report TV: Senatorët ndikojnë dhomat e...

  Rudi Vata: Mungesa e Cikalleshit në listë, humbje për kombëtaren

  Dwamena u shfaq në ekranin e 'Air Albanias', si ish-kapiteni i ndjerë motivoi Egnatian...

  Sylvinho lë jashtë 'Euro 2024' 23 gola, shpërthen agjenti i Uzunit: Padrejtësi! Ka...

  Sylvinho e la jashtë Evropianit, Cikalleshi tërhiqet nga Kombëtarja: Dhashë shpirtin...

  Cikalleshi, Uzuni e Bare jashtë Euro 2024, Sylvinho: Më vjen keq, ka dhjetë të tjerë...

  Euro 2024/ Sylvinho publikon listën me 27 emrat për në Gjermani, rikthehen Daku e...

  Finalja e Superligës, Egzon Belica për Report TV: Shanset janë të barabarta, 'Final 4'...

  Final 4/ Luhet sot finalja Partizani - Egnatia në 'Air Albania', nis futja e tifozëve...

  Përfundon edicioni i katërt i 'Tiranathlon' në Tiranë, njihuni me fituesit e garës...

  “Mirënjohje e përjetshme për një njeri të madh”, duartrokitja e fundit në fushë për...