Minute pas minute

Politikë

30 Nëntor, 16:09

Ekskluzive/ Milionerët e rinj të Kuvendit, pasuritë e zbuluara për herë të parë nga Gjiri i Lalzit deri në Holandë, kush janë ‘bejlerët’ e PD, deputeti me orë 17 mijë euro 

Report Tv zbulon ekskluzivisht pasurinë e deputetëve më të pasur që morën mandatin për herë të parë në zgjedhjet e 25 prillit 2021. Në krye Ramadan Likaj PD, me qindra mijëra m2 tokë, vila, biznese dhe orë Rolex. Pasuri befasuese Fation Veizaj dhe Leart Duraj. Alfred Rushaj shtëpi në Kroaci. Saimir Korreshi shtëpi në Athinë. Ornaldo Rakipi rezulton pa shtëpi.

Disa prej deputetëve

Lajme nga emisionet

30 Nëntor, 21:44

Dy Kuvendet e PD/ Koka: Basha zhduku demokracinë! Meçe: Ish-kryeministri për veten djeg çdo gjë! Malko: Berisha po dërgon mesazhe për mbështetësit e Bashës! Elezi: Luftë për karrige

Në emisionin 'Repolitix' të gazetarit Denis Minga në Report Tv, u diskutua për Kuvendet e PD, teksa na ndajnë 11 ditë nga ai i thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Të ftuarit, Arben Meçe, Gent Malko, Bledian Koka dhe Ibsen Elezi diskutuan edhe për akuzat që Berisha ka ngritur ndaj Bashës për dosjen e lobimit rus dhe për çështjen ‘Toyota Yaris’. Opinionistët u shprehën se të dyja palët i kanë ngritur stekat e sulmeve ditët e fundit ndërsa mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë.

Foto nga emisioni

Analiza

30 Nëntor, 19:46

Mero Baze: Pse Berisha po torturon 'Vatrën' me armikun e ri amerikan

Kam pas shumë reagime plotësuese rreth shkrimit të një dite më pare, rreth asaj se si Sali Berisha ka përçarë çdo parti, çdo organizatë, çdo forum, çdo ngjarje historike, çdo histori raportesh mes shtetesh dhe në fund dhe partinë e vet në dy Kuvende. Dhe ende pa u botuar mirë shkrimi, pashë që po përpiqet të përçajë dhe "Vatrën", një shoqatë e cila dikur në duart e Nolit e Konicës kishte autoritet si pushteti real i Shqipërisë, e në kohën tonë në tërësi ka qenë një shtojcë e pushtetit të Berishës në Bronx.

Ish-kryeministri Sali Berisha

Ekonomi

30 Nëntor, 20:10

Ligjërohet tregtimi i monedhave virtuale në Shqipëri! Hyn në fuqi rregullorja! Subjektet ‘në lupën’ e AMF që të mos pastrojnë para

Edhe në Shqipëri do të lejohet tregtimi i monedhave virtuale. Rregullorja që i hap rrugën këtij aktiviteti tanimë ka hyrë në fuqi. Subjektet do të kenë mundësi të aplikojnë për tre lloje licencash, dhe do jenë nën hetimin e Autoritetit të Mbikëqyrjes financiare për të mos lejuar pastrimin e parave.

Foto ilustruese

Lajme nga emisionet

Sondazhe

 • Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?

Video

Te gjitha

 • Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 30 nëntor 2021

  'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e hënë 29...

  'Shtypi i Ditës dhe ju' me Migena Sotiri, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 27...

  Kërcen dhe shijon muzikën me sy mbyllur, macja e veçantë ‘çmend’ rrjetin

  'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 26...

  Rama takon fermerët e Lushnjës, i merr brenda në Kuvend: Hajde edhe t'i që ngrite dy...

  'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 25...

  'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 24...

  Kojliku qeros, shpendi i rrallë shfaqet në Shqipëri pas 400 vitesh

  'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 23...

  'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e hënë 22...

  Personazhi 'epik' te 'Foltorja' e Berishës: Nuk dua punë, jam e revolucioneve, Ramën e...

  'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 20...

  Kamerat-Kurth filmojnë dhe fotografojnë kafshët e egra në Parkun Kombëtar të Tomorrit

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 19...

  Momenti prekës mes gjithë tensioneve në Gjykatë, polici përqafon dhe puth vëllanë e Mateos

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 18...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 17...

  Salianji përplasje fizike me Braçen, ndërhyn garda: O kone, ke dalë te përgjimet e...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 16...

  Report Tv në kampin e muxhahedinëve në Manëz! Puthja e fundit me babanë para...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e Hënë 15...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Migena Sotiri, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 13...

  I veshur më fanellën kombëtares, kreu i FSHF-së Armand Duka e ‘djeg’ me balerina në harem

  RENEA tregon forcën me rastin e 30 vjetorit! Ndiqni 'aksionin' e forcave speciale...

  Me shpejtësi në motor e semafor të kuq, Gaz Paja përplaset me makinën tek ish-Parku në...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 12...

  Habit deputeti i PD: Qarku i Elbasanit kufizohet me Italinë, ka dalje në det

  E veshur me xhup deri në fund të këmbëve, vajza nga Lezha del natën e armatosur....

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 11...

  Momenti kur Rama 'mbulon' me dhurata kryeministrin holandez, Mark Rutte

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 10...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 9...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e Hënë 8...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 6...

  Ministrja e Bujqësisë: Do të krijojmë Akademi për barinjtë dhe do i subvenciojmë për...

  'Je akuzuar për korrupsion dhe imoralitet', zv.drejtori i Përgjithshëm i RTSH i...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 5...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 4...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 3...

 • Dy Kuvendet e PD/ Koka: Basha zhduku demokracinë! Meçe: Ish-kryeministri për veten...

  Rudi Vata zbulon një tjetër skandal: FSHF ndihmon Tiranën që nga 2005 të mos me...

  Varianti 'Omicron' i COVID mbërrin në Europë, Rakacolli: S'ka vend për panik,...

  Moti i keq, kreu i emergjencave civile për Report Tv: Situata nën kontroll, rrugët...

  Bllokimi i makinave në ditën e inaugurimit, kreu i ARRSH për Report Tv: Rruga e Arbrit...

  I dëgjon zërin nënës,shpërthen jetimi në lot:Më ke munguar o nënë

  Pas 35-vitesh gjen nënën,shokohet jetimi kur mëson aryet e braktisjes

  Debati në 'Studio Live'/ Hajdari: Asnjë Kongres nuk çon PD në fitore! S'e shikoj...

  Kuvendet që përçajnë Opozitën

  Vrasja e ish-deputetit/ Hajdarmataj e Softa në Report Tv: Policia ka faj që s’e...

  Rruga e Arbrit, kalimi vetëm me zinxhirë! Policia kontroll mjeteve, kthehen pas ata që...

  Nga gjarpërinjtë tek personat që kanë ndërruar jetë, çfarë kuptimi ka ëndrra juaj...

  'La 2 fëmijët për të shkuar tek i dashuri', 26-vjeçarja tregon historinë e trishtë: Ai...

  Reshje dëbore dhe erëra të forta, bllokohen disa rrugë fshatrash në Elbasan, pa...

  Korça gati për turizmin ‘e bardhë’, bllokohet Panariti

  Reshje bore në Rrugën e Arbrit, e kalueshme vetëm me zinxhirë

  Dallgët e forta në Durrës nxjerrin të ngordhur në breg breshkën detare ‘Kareta-Kareta’

  Dëbora 'vesh' malet e Kukësit, Rruga e Kombit e lirë për qarkullimin e mjeteve

  E frikshme, trageti i Brindisit në Vlorë me 129 pasagjerë nuk arrin të ankorohet,...

  Gatime nga zonja Albana, Fërgesë me domate të thata, gatim i shijshëm për 5 minuta

  Gatime nga zonja Albana, Revani me miell misri dhe kos

  Gatime nga zonja Albana, Byrek me tran të ëmbël, 2 përbërës dhe plot shije

  Vrasja e Pashko Ujkës në Shkodër, pistë kryesore e hetimit për atentatin ndaj...

  Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 30 nëntor 2021

  Bego dhe Bardhosh Gjonzeneli, kryelartë në mes të tragjedisë

  Përjashtimi nga PD pas shpalljen 'Non Grata'/ Hoxha te '5 Pyetjet': Berisha do të...

  Mehmetaj në ‘5 Pyetjet’: Basha iu dha fund protestave se e dinte që do dilnin jashtë...

  Ish-deputeti Aldo Bumçi në Report Tv: Ka mungesë besimi ndaj Bashës! Futi partinë në...

  Debati në ‘Studio Live’/Bejko: Në Gjirokastër po mblidhen firma që të mbrojnë...

  Për herë të dytë i bëhet atentat pranë shtëpisë në sy të gruas e vëllait,...

  Nëntori me "Enver" ende histori me heronj e tradhëtarë?

  Open Balkan/ Ish-ambasadori i Shqipërisë në Kosovë: Kurti të japë shpjegime pse...

  Zhduket para një jave,flet vetë e humbura:Gjithçka e sajova për dashurinë

  Lë fëmijët për të dashurin,flet nëna një javë pas zhdukjes:Ika se...

  Reshjet e dendura të shiut, Vjosa del nga shtrati, tregu i gjësë së gjallë në ujë

  Varianti i ri Omicron i COVID, debati në Report Tv! Alimehmeti: Për momentin nuk kemi...

  ‘Kjo është një mrekulli për Dibrën’, shoferët në Rrugën e Arbrit: Shkurton distancën...

  Historia e veçantë/ Ish-kampioni i paralizuar prej 4 vitesh, ngrihet në këmbë falë...

  Ylli Merja: Paralizat Faciale, si kurohen vetëm me këtë vaj që pihet dhe masazhohet në...

  Moti i keq, sinoptikania e IGJEO: Nuk ka rrezik për përmbytje, por do ketë rënie të...

 • Ekskluzive/ Milionerët e rinj të Kuvendit, pasuritë e zbuluara për herë të parë nga...

  Taksa e karburantit të jahteve në vendin tonë 40 lekë/litri, më e ulëta në Evropë,...

  Rudi Vata zbulon një tjetër skandal: FSHF ndihmon Tiranën që nga 2005 të mos me...

  Zbardhet Shqipëria, temperatura të ulëta e reshje dëbore, bllokohen fshatra malorë!...

  Arqipeshkv i ri i Tiranës dhe Durrësit, Arjan Dodaj zbulon si e mësoi lajmin nga Papa...

  Imzot Arjan Dodaj emërohet nga Papa Arqipeshkv i Kishës Katolike: Politika shqiptare...

  Fusha si moçal dhe ndeshje që nuk duhen të luhen, FSHF 'zhyt' në llucë futbollin shqiptar

  Varianti 'Omicron' i COVID mbërrin në Europë, Rakacolli: S'ka vend për panik,...

  Moti i keq, kreu i emergjencave civile për Report Tv: Situata nën kontroll, rrugët...

  Bllokimi i makinave në ditën e inaugurimit, kreu i ARRSH për Report Tv: Rruga e Arbrit...

  Debati në 'Studio Live'/ Hajdari: Asnjë Kongres nuk çon PD në fitore! S'e shikoj...

  Nuk vendosni rripin e sigurimit? Pas kësaj video nuk do e neglizhoni më

  Ndryshime në rang drejtuesish në DVP Berat dhe pesë komisariatet!

  Rruga e Arbrit, një ëndërr që në vitin e largët 1922, gjurma dhe kostoja! Ja segmentet...

  Kuvendet që përçajnë Opozitën

  Shkojnë për firmat, delegatët e degës 4 në Tiranë: PD na kyçi derën! Dega 11: Kanë...

  Valbona mbulohet nga dëbora, turistët e surprizuar luajnë me të

  U vra me silenciator gëzhoja ende nuk është gjetur! Familjarët: S’kishte borxhe

  Vrasja e ish-deputetit/ Hajdarmataj e Softa në Report Tv: Policia ka faj që s’e...

  Rruga e Arbrit, kalimi vetëm me zinxhirë! Policia kontroll mjeteve, kthehen pas ata që...

  400 euro për person, arrestohet 4 trafikantë në Pogradec, po transportonin 7 emigrantë...

  Vrasja e Pashko Ujkës në Shkodër, pistë kryesore e hetimit për atentatin ndaj...

  E frikshme/ Makina e kthyer përmbys tek Kopshti Botanik në Tiranë, shpëton mrekullisht...

  Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 30 nëntor 2021

  Përjashtimi nga PD pas shpalljen 'Non Grata'/ Hoxha te '5 Pyetjet': Berisha do të...

  Mehmetaj në ‘5 Pyetjet’: Basha iu dha fund protestave se e dinte që do dilnin jashtë...

  Ish-deputeti Aldo Bumçi në Report Tv: Ka mungesë besimi ndaj Bashës! Futi partinë në...

  Moti i keq/ Ndalohet kalimi në rrugën e Arbrit dhe në Qafë Murrizë pa zhinxhirë

  Ambjentalistë kundër ndërtimit të Aeroporti të Vlorës: Dëmton zonën e mbrojtur...

  Shkodër, për herë të dytë i bëhet atentat pranë shtëpisë në sy të gruas e vëllait,...

  Iu bë atentat, vdes në spital ish-kryetari i Velipojës, Pashko Ujka

  Debati në ‘Studio Live’/Bejko: Në Gjirokastër po mblidhen firma që të mbrojnë...

  Reshjet e dendura të shiut, Prefekti i Qarkut Vlorë: Niveli i Vjosës në rënie, situata...

  Për herë të dytë i bëhet atentat pranë shtëpisë në sy të gruas e vëllait,...

  Shkumbini del nga shtrati, përmbytet 1 ha tokë në Elbasan

  U hap sot, ish-deputeti: Qindra qytetarë janë bllokuar në Rrugën e Arbrit, qeveria bën...

  Open Balkan/ Ish-ambasadori i Shqipërisë në Kosovë: Kurti të japë shpjegime pse...

  Të shtëna me armë në Shkodër, plagoset ish-kryetari i komunës së Velipojës

  Fier/ Gjendet i mbytur në një kanal një person ende i paidentifikuar, trupi i dekompozuar

  Mazhoranca paralajmëron përmbytje në zonën e Divjakës

 • Tragjedia me 45 viktima në Bullgari, ekspertiza: Shkak i aksidentit s' ka qenë...

  Projektligji është gati, gjobë deri në 7 mijë euro deri në burg për ata që refuzojnë...

  Stuhia në Stamboll, humb jetën një grua, plagosen tetë të tjerë

  Festat e Nëntorit/ Këngë dhe valle afganët festojnë bashkë me ne: Ju jemi mirënjohës...

  Stambolli në alarm, moti i keq dhe era e fortë shkatërrojnë qytetin! Dëmtohen biznese...

  Varianti i ri i COVID alarmon edhe më shumë botën, njoftohet takim i jashtëzakonshëm i...

  I infektuar me COVID, Presidenti çek 'bekon' kryeministrin e ri i 'burgosur' në një...

  Donte një foto me krokodilin ‘statuj’, burri kafshohet egërsisht gjaku ‘lanë’ pishinën...

  U shemb krateri vullkanit, ngjyrat magjike të llavës dhurojnë spektakël! Momenti kapet...

  I binte zilja e shtëpisë orët e vonë, britanikja zbulon ‘vizitorin’ misterioz! Nuk do...

  Europa dhe bota në alarm, Italia mbylli kufijtë me Afrikën pas Britanisë dhe...

  Tragjedia e brigjeve ujore mes Francës dhe Britanisë së madhe, lidhja e sfondit...

  Rritje e frikshme e infektimeve me COVID-19, Çekia shpall gjendjen e jashtëzakonshme

  Kërcen dhe shijon muzikën me sy mbyllur, macja e veçantë ‘çmend’ rrjetin

  COVID “mbyll” Sllovakinë, në Gjermani mbi 100 mijë vdekje nga koronavirusi

  Tragjedi në brigjet ujore të Francës, 27 emigrantë mbyten në det! U fundoset varka...

  Lufta kundër COVID/ Në Gjermani hyn në fuqi ligji i ri i mbrojtjes nga infektimet, në...

  I del para dhe përplaset… shoferi “sakrifikon” makinën e tij për të shpëtuar gruan që...

  SHBA/ Makina merr përpara turmën e njerëzve në një paradë për Krishtlindje, 5 viktima...

  Trazira në Europë, mijëra protestues kundërshtojnë masat anti-COVID

  Protestë kundër masave anti COVID, Roterdami në Holandë në flakë, policia përleshet me...

  18 vjeçari që vrau 2 persona u shpall i pafajshëm, Biden reagon i mërzitur: Por duhet...

  Teksa lexohej verdikti filloi të dridhej, 18-vjeçari që vrau 2 persona shpallet i...

  Biden i nënshtrohet një operacioni, kompetencat i kalojnë zv.presidentes Harris, e...

  Vala e katërt e COVID ‘godet’ rëndë Europën! Gjermania shtrëngon kufizimet, Austria...

  Gjinekologu italian: Bëj seks me mua që të shërohesh nga kanceri dhe infeksionet

  COVID-19/ Gjermania drejt mbylljes, Merkel: situatë kritike! Çekia, Austria dhe...

  Përmbytje kaotike pas shirave të rrëmbyeshëm në provincën kanadeze, shpallet gjendja e...

  Stuhi shkatërruese në Kanada, 1 e vdekur 2 të zhdukur, qeveria: Më e rënda në 100...

  Telefoni i ‘merr mendjen’ dhe teknologjia e ‘verbon’, i riu harron së është në rrugë,...

  Ministrat e Jashtëm të BE vendosin për sanksione të ashpra ndaj Bjellorusisë

  Aleanca e SHBA-ve me Kinën: E shëndetshme dhe e qëndrueshme! Nis takimi virtual i...

  'Djemtë e Harvardit' fitojnë zgjedhjet në Bullgari, krijuan partinë vetëm dy muaj më parë

  Dalin pamjet e shpërthimit terrorist të makinës në Liverpul

  Situata nga Covid, Holanda rikthen kufizimet për tre javë! Baret dhe restorantet...

  Samiti i Demokracisë/ Biden kundër ndikimit rus e kinez, merr pjesë edhe Shqipëria!...

  Davide Pecorelli: Kam vendosur të kthehem në Shqipëri dhe të përballem me burgun!...

  E ardhmja e energjisë elektrike, vendi në Amerikë ku shtëpitë mbahen vetëm energji të...

  Rosaku iu vogël me ‘ambicie të mëdha’ ‘vjedh’ vëmendjen e maratonës në Nju Jork, i...

  Polonia paralajmëron 'përshkallëzim të armatosur' me Bjellorusinë, ndërsa emigrantët...

 • Rudi Vata zbulon një tjetër skandal: FSHF ndihmon Tiranën që nga 2005 të mos me...

  'Lewandowski meritoi Topin e Artë', Tahiri: Fitoi gjithçka me Bayern, nuk mjaftonte...

  Fusha si moçal dhe ndeshje që nuk duhen të luhen, FSHF 'zhyt' në llucë futbollin shqiptar

  Nga New York në Nartë të Vlorës! Labëria, klubi model në kategorinë e dytë: Pjesa e...

  Për të shtatën herë në karrierë, Messi fiton 'Topin e Artë', surprizon me deklaratën

  Babai i tyre është më i miri në histori, si reaguan fëmijët e Messit kur fitoi 'Topin...

  Ndiqni KËTU LIVE ceremoninë e Topit të Artë

  'Më erdhi surprizë', Arapi prezantohet si trajner i Teutës: Më ngjan si sezoni i...

  'Topi i Artë' lë pas pandeminë, sonte ceremonia në ndërtesën historike të Parisit!...

  Kaos në derbin e famshëm në Greqi, ndërpritet ndeshja! Tifozët hedhin flakadanë,...

  Skandali për llogaritë bankare, gazetari për Report Tv: FSHF ka kryer transaksione të...

  'Tirana me llogari bankare fantazëm', gazetari për Report Tv: FSHF nuk mban premtimin,...

  Dinamo rikthehet te fitoret, Kukësi s'pyet për Egnatian! Verilindorët bëhen makthi i...

  'Mjeshtër i Madh'/ Kiço Kalemi, trajneri i Apolonisë 16 herë kampion në çiklizëm:...

  FSHF publikon një transaksion ndaj Klubit Tirana, por jo për lekët e UEFA (që iu...

  ‘Kukës Arena’ emri i stadiumit të ri, Gjici: Gati për 3 javë, po kërkojmë sponsor...

  Kush është diplomati shqiptar që fitoi kampionatin botëror të Bodybuilding

  Djali i ish-presidentit të Tiranës flet për Report Tv dhe rrëzon sërish Dukën:...

  Eskluzive/ Prishja dhe ndërtimi i kompleksit të ri, ish-drejtori i klubit të...

  'Kundër Skënderbeut rikthehemi te fitoret', te Tirana optimistë! Memelli: Me tifozët...

  'Jemi në krizë, por kundër Teutës të fitojmë me çdo kusht!' Daja karikon Partizanin,...

  Përgënjeshtrimi (i rremë)! FSHF e mohoi, por llogaritë bankare JANË të...

  Skandal me fondet e UEFA-s, bllokohen llogaritë e FSHF për transferta të...

  Milan pa alternativë, Championsi kërkon fitoren kundër Atletico-s! Inter varet nga...

  Champions League/ Barcelona rrezikon kualifikimin për herë të parë pas 21 vitesh,...

  Champions League/ Barcelona vulos sonte fatin e grupeve, M.United i detyruar t'ia dalë...

  Kukësi i shkakton disfatën e parë Tiranës, afrohet me kreun! Shehi: Nuk e meritonim...

  Sherr masiv në NBA/ Lebron James e gjakosi, basketbollisti i Detroit nuk përmbahet për...

  Inter i tregon 'dhembët' Napolit, Roma i falet 18-vjeçarit rekordmen! Conte shijon...

  Sërish dhunë në Ligue 1/ Tifozët godasin Payet, ndërpritet ndeshja Lyon-Marseille

  E rrallë/ Tifozi shqiptar bën tatuazh stemën e Barcelonës: Doja ta kisha përjetë në...

  Teuta s'e 'kapërdin' Skënderbeun! Të hënën supersfida Kukësi-Tirana, Shehi: Vlen për...

  Boks/ Marku s'e diskuton francezin: Nuk ishte ndeshja që doja, vitin tjetër shihemi në...

  Milan pëson humbjen e parë në kampionat, Fiorentina i merr 3 pikët! Xavi e nis me...

  Çfarë do të ndodhë me kombëtaren? Armand Duka zbulon të ardhmen e Edy Reja-s

  Kupa/ Dinamo eliminon Tiranën pas 210 minutash dhe 20 penalltive, Halili: Ata që folën...

  Duka dhe trukimi i ndeshjes së Kombëtares me Anglinë, Zalla: Reja e denigron Brojën se...

  'Klubit do t'i dorëzohen çelsat shumë shpejt', inxhinieri i stadiumit të Kukësit: Në...

  Kupa e Shqipërisë/ Kukësi dhe Kastrioti eliminohen në 1/8, përcaktohen 4 përballjet...

  S'ka më drama për Holandën, Norvegjia 'kurban' për Botërorin! Turqia, Uellsi dhe...